Home Küresel Yaşam Podcast Yayınlarımız Ezgi ile Elif’in Sunduğu “Belçika Günlükleri” İle Başladı

Podcast Yayınlarımız Ezgi ile Elif’in Sunduğu “Belçika Günlükleri” İle Başladı

5104
0
djx podcast 001
djx podcast 001

DijitalX, her hafta yayınlanacak podcast serilerine koronavirüs temalı “Belçika Günlükleri” ile başladı. Elif ile Ezgi’nin Belçika’da koronavirüs gözlemleri için ilk bölüm Spotify ve Soundcloud’da.

DijitalX podcast serilerine bu haftadan itibaren başlıyor. İlk seri, Ezgi ile Elif’in sunduğu “Belçika Günlükleri” olacak.

Eğer hala dinlemediyseniz öncelikle MIT ve NASA araştırmacısı Tansu Daylan ile yapılan söyleşimize kulak kabartmak isteyebilirisiniz;

Korona virüs nedeniyle dile kolay tüm dünya uzun bir zamandır evlerine kapanmış durumda, izlenen diziler, filmler, okunan dergiler, kitaplar ve dinlenen şarkılar derken birçok eğlence aracımızı tüketmiş bulunmaktayız.

Dolayısıyla, biz DijitalX olarak yeni bir döneme başlamaya karar verdik. Bu dönem bir çok yeniliğide beraberinde getirecek örneğin podcast serileri, instagram ve youtube üzerinden canlı söyleşiler, daha interaktif ve içten sosyal medya paylaşımları sizleri bekliyor. Bizi takipte kalın.

Podcast yayınlarımız sadece Spotify ve Google Podcast programlarında yayınlanmaktadır.

Yeni Podcast Yayınımızı Dinlemek İçin Tıklayın; DijitalX Belçika Günlükleri 1.Bölüm: Ezgi ve Elifin Koronavirüs Günlükleri:

Previous articleCOVID-19 virüsü hakkında en çok merak edilen 42 soru
Next article“Koronavirüs tedavi edilen hastalarda yeniden baş gösterebilir”
Supugti Mupugti
2011 yılında THY'nin Rio de Janeiro-İstanbul seferiyle Türkiye'ye göç eden Supugti, o yıldan bu yana kodlama alanında kendini geliştiriyor. Gündüzleri mağarasında video oyun oynamaktan hoşlanan Supugti, gece yarısından sonra insan beyni yemekle meşgul oluyor. DijitalX'te basın bültenlerini ve içerik anlaşması kapsamındaki yazıları girmekten sorumludur.